Catering

Route One to restauracja, która cieszy się uznaniem zarówno wśród mieszkańców Zgierza, jak i osób przyjezdnych. Oferujemy smaczną kuchnię, która doceniana jest zarówno przez najmłodszych, jak i dorosłych Klientów. Z myślą o Państwa komforcie, zapewniamy także catering i obiady z dowozem na terenie miasta Zgierz i okolic.

Chętnie pomagamy w wyborze wyjątkowego menu na szczególne okazje, dopasowując je do indywidualnych potrzeb i gustu Klienta. Powracający do nas, stali Goście to dowód na to, że nasze obiady na wynos są po prostu smaczne!

MENU CATERINGOWE na "domówkę" na dole strony

 

Wigilie Firmowe

Spotkania przy wspólnym stole pod koniec roku to idealny moment, by podziękować pracownikom i kontrahentom za dotychczasową współpracę oraz wzmocnić Państwa więzi.

Z przyjemnością zorganizujemy dla Państwa Wigilię Firmową w Naszej restauracji lub dostarczymy świąteczne dania do Państwa firmy.

Pod tym linkiem przedstawiamy propozycje MENU spotkania wigilijnego w 3 wariantach cenowych.

Zapraszamy

 

!!!POLECAMY CATERING WIGILIJNY!!!

Zapraszamy do skorzystania z Naszej nowej oferty  "REWOLUCJI CENOWEJ". W ofercie przygotowaliśmy codzienie nowe DANIE DNIA  w cenie jedynie 18zł. Propozycja obiadów domowych ważna od poniedzia,łku do piątku. Zestawy także z dowozem do firm i domów.  Śledź Nszą aktualną ofertę na FACEBOOK-u

Mufinki z logo FIRMY

Załączniki