Noclegi
Położenie Zgierza w pobliżu Łodzi sprawia, że noclegi w naszym hotelu popularne są wśród osób, które przyjeżdżają do Łodzi na wydarzenia kulturalne lub sportowe. Noclegi w hotelu w Zgierzu są o wiele bardziej atrakcyjne cenowo, a dojazd do Łodzi ze Zgierza nie zajmuje więcej czasu, niż z poszczególnych dzielnic do centrum. Hotel Route One położony jest przy drodze krajowej nr 1, w pobliżu przystanku tramwaju 46 umożliwia łatwą komunikację. Można u nas bezpiecznie zaparkować samochód – parking przy hotelu jest monitorowany. Taki krajobraz nie wyklucza jednak odpoczynku w otoczeniu przyrody – przy hotelu znajduje się duży ogród, w którym można zrelaksować się przed podróżą. 
Dysponujemy 11 pokojami, w których znajduje się 27 miejsc noclegowych. Nie ma tu tłoku, a jednocześnie usytuowanie pokoi i ich rozmieszczenie zapewniają komfort i prywatność w hotelu. Proponujemy Państwu noclegi  w 3 wariantach pokoi, by móc idealnie dopasować indywidualne oczekiwania z możliwościami finansowymi. 
 
W całym hotelu można korzystać z bezprzewodowego internetu. Nasz hotel połączony jest z restauracją, co sprawia, że oprócz noclegu można u nas smacznie zjeść lub zamówić śniadanie. 
Kolejną możliwością, z której słynie Route One, jest organizacja wesela. Przyjęcia w naszym lokalu to niezapomniane przeżycie, na które składają się: znakomite jedzenie, piękny wystrój i przyjazny budynek połączony z ogrodem,miła obsługa i komfortowe noclegi. 
 Zapraszamy również gości z ich pupilami – akceptujemy małe zwierzęta domowe.
 
Naszym atutem jest miła i zawsze chętna do pomocy obsługa. 
 
 
Restauracja & Pokoje Hotelowe "Route One"
ul. Ozorkowska 44
95-100 Zgierz