O nas

Restauracja nasza dysponuje prawie 300m2 powierzchni. Na tej powierzchni oddajemy do Państwa dyspozycji dwie klimatyzowane sale. Pierwsza z nich to sala restauracyjna, która usytuowana jest w pierwszej części naszego obiektu. Restauracja otwarta jest codziennie i właśnie tutaj serwujemy dania kuchni polskiej i europejskiej. Nasi doświadczeni kucharze są wstanie zaspokoić nawet najbardziej wyszukane smaki. Ta część naszej restauracji idealnie nadaje się do organizacji mniejszych imprez okolicznościowych.

Druga sala stanowi nowo otwartą salę bankietową. Jej stylowe wnętrza zaspokoją gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Sala ta jest niezależna salą od sali restauracyjnej dlatego też idealnie nadaje sie na konferencje firmowe jak i większe imprezy rodzinne. Przy ustawieniu stołów okragłych możemy zmieścić w tej sali maksymalnie 110 osób, a przy ustawieniu tradycyjnym nawet do 140 osób. Po połączeniu tych dwóch sal jesteśmy gotowi zorganizować imprezy naprawdę wyjątkowe w naszym życiu - wesela.

Nasz obiekt posiada także ogród, w którym możemy zorganizować tzw. Garden Party, które idealnie sprawdza się przy tzw. imprezach integracyjnych dla firm czy także przy imprezach okolicznościowych typu komunie czy chrzciny by nasi najmłodsi goście mieli miejsce do swych zabaw.

 

Wirtualny spacer