Imprezy
Imprezy okolicznościowe

Sale bankietowe na imprezy okolicznościowe w Zgierzu

Route One to idealne miejsce na imprezy okolicznościowe – zarówno te prywatne, jak i firmowe. Zapewniamy kameralną atmosferę, pyszne jedzenie oraz klimatyzowaną salę, która może pomieścić od 110 do 140 gości, w zależności od ustawienia stołów. Wiemy, że takie spotkania wymagają szczególnej oprawy, dlatego dbamy o to, by organizacja każdego przyjęcia była dopięta na ostatni guzik, a przybyli na imprezę mogli cieszyć się miłą atmosferą.

Sala bankietowa w Zgierzu – doskonałe miejsce na okolicznościowe imprezy

Planujecie wyjątkowe wydarzenie w Zgierzu? Interesują Was przestronne sale bankietowe? W takim razie już nie musicie szukać – mamy wszystko, czego Państwo potrzebują. Nasza sala bankietowa w Route One to miejsce, gdzie marzenia o niezapomnianym przyjęciu stają się rzeczywistością. Oferujemy profesjonalne wsparcie udzielane przez pracujący u nas personel, który zadba o każdy detal, aby Państwa wydarzenie było perfekcyjne. W naszej sali bankietowej możecie zorganizować:

  • roczek,
  • Chrzest Święty,
  • I Komunię Świętą,
  • wystrzałową 18-stkę,
  • wesele,
  • jubileusz,
  • stypę,
  • imprezę pracowniczą,
  • i inne uroczystości: urodziny czy imieniny.

Oferujemy eleganckie i przestronne sale bankietowe, idealne na wszelkiego rodzaju uroczystości – pozwalają one na komfortowe biesiadowanie oraz zabawę na parkiecie. Lokum dla gości oddzielone jest od części restauracyjnej, dlatego nikt nie zakłóci Waszej imprezy. Delikatne, tego gustowne dekoracje pozwolą poczuć się wyjątkowo, a także spędzić czas zarówno w miłym gronie, jak i pięknym otoczeniu. Menu oraz ustawienie stołów ustalamy z Klientem, tak by spełnić jego oczekiwania. Chętnie pomagamy w organizacji bankietów, dążąc do tego, żeby przyjęcia i imprezy okolicznościowe były przyjemnością zarówno dla gości, jak i gospodarzy. Restauracja Route One na terenie miasta Zgierz oferuje oprócz sali bankietowej również noclegi w przytulnych pokojach. Zapraszamy!

Sala bankietowa w Zgierzu – coś więcej niż tylko miejsce do zabawy

Eleganckie wnętrze naszej sali bankietowej tworzy niepowtarzalny klimat. Zdajemy sobie sprawę, że każde wydarzenie jest wyjątkowe, dlatego nasz personel jest gotów dostosować się do Waszych indywidualnych potrzeb oraz pomysłów. Bez względu na to, jaki rodzaj uroczystości chcecie u nas zorganizować – spotkanie rodzinne czy firmowy bankiet – razem stworzymy miejsce idealne do celebrowania tych wydarzeń. Dodatkowo oferujemy wysokiej jakości catering, przygotowany z dbałością o smak i estetykę. Nasz zespół kulinarny zaskoczy Was wybornymi potrawami, które podkreślą wyjątkowy charakter Państwa wydarzenia.

Zarezerwujcie naszą salę bankietową w Zgierzu i przekonajcie się, że to miejsce oferuje coś więcej niż tylko przestrzeń do zabawy – gwarantujemy imprezy, które zostaną na długo w Waszej pamięci!