Imprezy
Wesela

Wesela organizowane w naszej sali – Zgierz

Z przyjemnością oferujemy Państwu naszą salę weselną dostępną w Zgierzu, która stanowi idealne miejsce do rozpoczęcia wspólnej podróży przez życie. Nasze eleganckie wnętrze, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, tworzy atmosferę pełną romantyzmu i uroku. Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w życiu, a co więcej, to ważny, a do tego wzruszający moment, który warto celebrować w odpowiedni sposób w wymarzonym miejscu. Naszym zadaniem jest pomóc Wam w organizacji przyjęcia weselnego i zapewnienia profesjonalnej, miłej obsługi. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji bankietów na terenie miasta Zgierz – co pozwala nam na pełen profesjonalizm.

NOWA SALA BANKIETOWA!

Aktualne zdjęcia sali i wnętrza na Facebooku.

Znakomite miejsce na Państwa wyjątkowy dzień – sala weselna w Zgierzu

Nasza klimatyzowana, przestronna sala może pomieścić od 110 do 130 gości. Elegancki styl i wyszukane dekoracje pozwalają spędzić rodzinne chwile w wyjątkowym otoczeniu. Sala na wesele oraz inne imprezy okolicznościowe oddzielona jest od części restauracyjnej, dlatego goście mogą cieszyć się kameralną atmosferą, której nie zakłócą osoby z zewnątrz. Do dyspozycji oddajemy także ogród, w którym można zaczerpnąć świeżego powietrza czy schronić się pod parasolem. Oprócz sali weselnej w Zgierzu oferujemy również komfortowy nocleg w naszym hotelu.

Niezapomniane chwile w Zgierzu. Nasze sale weselne są gotowe na Państwa przyjęcie!

Jako dom weselny dokładamy wszelkich starań, by po uroczystości zaślubin miło spędzili Państwo czas na naszej sali! Smaczna kuchnia przyrządzana przez zawodowego kucharza, menu dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji Klienta oraz wykwalifikowana obsługa zapewniają przyjęcia weselne na najwyższym poziomie. Wiemy, że wesele to szczególny moment, który wymaga odpowiedniej oprawy. Z tego względu dbamy o każdy szczegół imprezy, a do tego chętnie pomagamy Parze Młodej w organizacji idealnego przyjęcia!

Prestiżowy Katalog Firm Weselnych Poleca Restauracja & Hotel

Załączniki